Qəbul günləri

Azərbaycan Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər
Nazirliyində 2023-cü il üçün vətəndaşların qəbul günləri
CƏDVƏLİ

Sıra

N

Soyadı, adı və

atasının adı

           Vəzifəsi

Qəbul vaxtı

gün

saat

1

Babayev Muxtar

Bahadur oğlu

Nazir

III

1500-dan

1600-dək

2

Kərimov Vüqar

Nəzir oğlu

Nazir müavini

 II

1600-dan

1800-dək

3

Hacıyev Rauf

Vahid oğlu

Nazir müavini

IV

1600-dan

1800-dək

4

Tağıyeva Umayra

Rauf qızı

Nazir müavini

V

1600-dan

1800-dək

5

Allahverdiyev Rəşad

Adadil oğlu

Aparat rəhbəri

I

1600-dan

1800-dək

6

Qarabağlı Emin

Arif oğlu

Beynəlxalq əməkdaşlıq

şöbəsinin müdiri

 III

 

1500-dan

1700-dək

7

Seyidova Aytən

Kamal qızı

Ekoloji təhlükəsizlik fəaliyyətinin təhlili və qiymətləndirilməsi şöbəsinin müdiri

V

1600-dan

1800-dək

8

Orucov Nəciməddin

Nizami oğlu

Maliyyə və iqtisadiyyat

şöbəsinin müdiri

V

1500-dan

1800-dək

9

 

Ətraf mühitin və təbii sərvətlərin idarə edilməsi şöbəsinin müdiri 

II

IV

1400-dan

1600-dək

10

Talıbov Rəfail

Abas oğlu

Sənədlərlə və vətəndaşların  müraciətləri ilə iş şöbəsinin müdiri

I-V

1000-dan

1800-dək

Fasilə

1300-dan

1400-dək

11

Kərimova Aynurə

Arif qızı

Hüquq və insan resursları  şöbəsinin müdiri

I

IV

1400-dan

1600-dək

12

 

Mütəllimov Faiq

Namik oğlu

Ekoloji siyasət şöbəsinin

 müdiri

I

III

1600-dan

1800-dək

13

Orucov Nəsib

Hidayət oğlu

Texniki təminat  şöbəsinin

müdiri

IV

1600-dan

1800-dək

14

 

Məxfi  sənədlərlə iş sektoru

V

1600-dan

1800-dək

15

Səmədov Cəlair

Zöhrab oğlu

Daxili nəzarət və audit şöbəsinin müdiri

I

1600-dan

1700-dək

16

Məmmədova Səyyarə

Məmmədhəsən qızı

Ekoloji maarifləndirmə və kommunikasiya şöbəsinin müdiri

  I

1400-dan

1800-dək

17

Əlizadə Hikmət

Samət  oğlu

Dövlət Ekoloji Təhlükəsizlik Xidmətinin rəisi 

II

IV

1600-dan

1800-dək

18

Əşrəfov Ramik

Yunis oğlu

Meşələrin İnkişafı Xidmətinin

rəis əvəzi

II

V

1600-dan

1800-dək

19

Əliyev Firuddin

Zahid oğlu

Bioloji Müxtəlifliyin Qorunması Xidmətinin rəisi  

I

1500-dan

1600-dək

20

Mahmudov Nazim

Üzeyir oğlu

Milli Hidrometeorologiya Xidmətinin rəis əvəzi

III

V

1700-dan

1800-dək

21

Qənbərov Mirsalam

Böyükağa  oğlu

Dövlət Ekoloji Ekspertiza  Agentliyinin  İdarə Heyətinin sədri

II

V

1400-dan

1600-dək

22

İdayətov Samir

Ayət oğlu

Dövlət Mineral Xammal Ehtiyatlarından İstifadə Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

V

1100-dan

1400-dək

23

Əliyev Əli

Məmməd oğlu

 Geoloji Kəşfiyyat Agentliyinin  İdarə Heyətinin sədri  

I

V

1700-dan

1800-dək

24

Abdullayev Cavid 

Zahir oğlu

“Azərbaycan yaşıllaşdırma və landşaft quruluşu” ASC-nin sədri

II

IV

1700-dan

1800-dək

25

Muradov Ceyhun

Nizami oğlu

Xəzər Kompleks Ekoloji Monitorinq İdarəsinin rəis əvəzi

 IV

1500-dan

1800-dək

26

İsmayılov Nazim

Sultan oğlu

“Geodeziya və Kartoqrafiya” Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

II

IV

1000-dan

1200-dək

27

Baxışov Elxan

Sərxan oğlu

Nəqliyyat İdarəsinin direktoru

II

V

1600-dan

1800-dək

28

Abdullayeva Raminə

Zakir qızı

“AzeLab” MMC-nin direktoru

II

1600-dan

1800-dək

 
Qeyd:
Şəhid ailələri, müharibə veteranları qəbul günü növbədən kənar qəbul olunurlar.