• Bakı
  • Gündüz +17°C,
  • Gecə +14°C
  • Sumqayıt
  • Gündüz +16°C,
  • Gecə +13°C
  • Naxçıvan
  • Gündüz +20°C,
  • Gecə +6°C
  • Xankəndi
  • Gündüz +14°C,
  • Gecə +8°C
  • Şuşa
  • Gündüz +9°C,
  • Gecə +3°C
  • Xocalı
  • Gündüz +13°C,
  • Gecə +5°C
  • Xocavənd
  • Gündüz +12°C,
  • Gecə +5°C
  • Qubadlı
  • Gündüz +14°C,
  • Gecə +8°C
  • Zəngilan
  • Gündüz +10°C,
  • Gecə +4°C
  • Daşkəsən
  • Gündüz +12°C,
  • Gecə +7°C
  • Gədəbəy
  • Gündüz +14°C,
  • Gecə +8°C
  • Ağdam
  • Gündüz +20°C,
  • Gecə +10°C
  • Cəbrayıl
  • Gündüz +16°C,
  • Gecə +9°C
  • Füzuli
  • Gündüz +16°C,
  • Gecə +9°C
  • Gəncə
  • Gündüz +19°C,
  • Gecə +11°C
  • Qazax
  • Gündüz +18°C,
  • Gecə +10°C
  • Naftalan
  • Gündüz +20°C,
  • Gecə +11°C
  • Şəki
  • Gündüz +19°C,
  • Gecə +11°C
  • Ağstafa
  • Gündüz +16°C,
  • Gecə +8°C
  • Qəbələ
  • Gündüz +16°C,
  • Gecə +8°C
  • Şamaxı
  • Gündüz +17°C,
  • Gecə +8°C
  • Zaqatala
  • Gündüz +18°C,
  • Gecə +9°C
  • Xızı
  • Gündüz +14°C,
  • Gecə +5°C
  • Siyəzən
  • Gündüz +18°C,
  • Gecə +8°C
  • Şabran
  • Gündüz +19°C,
  • Gecə +9°C
  • Quba
  • Gündüz +15°C,
  • Gecə +8°C
  • Qusar
  • Gündüz +14°C,
  • Gecə +7°C
  • Xaçmaz
  • Gündüz +19°C,
  • Gecə +9°C
  • Kürdəmir
  • Gündüz +20°C,
  • Gecə +13°C
  • Yevlax
  • Gündüz +19°C,
  • Gecə +12°C
  • Ağcabədi
  • Gündüz +19°C,
  • Gecə +12°C
  • Ağdaş
  • Gündüz +20°C,
  • Gecə +13°C
  • Göyçay
  • Gündüz +20°C,
  • Gecə +13°C
  • Bərdə
  • Gündüz +19°C,
  • Gecə +12°C
  • İmişli
  • Gündüz +21°C,
  • Gecə +14°C
  • Salyan
  • Gündüz +20°C,
  • Gecə +13°C
  • Beyləqan
  • Gündüz +19°C,
  • Gecə +13°C
  • Saatlı
  • Gündüz +20°C,
  • Gecə +13°C
  • Hacıqabul
  • Gündüz +21°C,
  • Gecə +14°C
  • Masallı
  • Gündüz +18°C,
  • Gecə +12°C
  • Lənkəran
  • Gündüz +17°C,
  • Gecə +12°C
  • Lerik
  • Gündüz +14°C,
  • Gecə +9°C
Saytın Xəritəsi

Qəbul günləri

Azərbaycan Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin rəhbər işçilərinin qəbul günlərinin

C Ə D V Ə L İ

 

Soyadı, adı və atasının adı

Vəzifəsi

Qəbul vaxtı

gün

saat

1

 Bağırov Hüseynqulu Seyid oğlu

 Nazir

V

16:00-18:00

2

 Əliyev Firdovsi Şahmirzə oğlu

 Nazir müavini

III

16:00-18:00

3

 Quliyev Novruz Məhəmməd oğlu

 Nazir müavini

I

16:00-18:00

4

 Hacıyev Rauf Vahid oğlu

 Nazir müavini

IV

16:00-18:00

5

Cəlilov Rövşən Adil oğlu

Aparat rəhbəri

II-VI

16:00-18:00

11:00-13:00

6

Mustafayeva Tamilla Qurbanəli qızı

Ümumi Şöbənin müdiri

I-V

10:00-18:00 Fasilə 13:00-14:00

7

Səttar-zadə Rasim İsrafil oğlu

Ekologiya və Təbiəti Mühafizə Siyasəti Şöbəsinin müdiri

I, III

16:00-18:00

8

Əliyev İsa Məmmədxan oğlu

Ekoloji Təbliğat Şöbəsinin müdiri

I

14:00-18:00

9

Şəkərəliyev Teymur Akif oğlu

Hüquq Şöbəsinin müdiri

I, IV

14:00-16:00

10

Ramazanov Xəlil Ramazan oğlu

Təşkilat-Protokol Şöbəsinin müdiri

III

16:00-17:00

11

İsmayilov Nazim Sultan oğlu

İstehsalat Siyasəti Şöbəsinin müdiri

II, IV

14:00-16:00

12

Orucov Nəcməddin Nizami oğlu

Maliyyə və Təsərrüfat Şöbəsinin müdiri

V

15:00-18:00

13

Qarabağlı Emin Arif oğlu

Beynəlxalq Əməkdaşlıq Şöbəsinin müdiri

III

15:00-17:00

14

Ələkbərova Almaz Söhrab qızı

 Elmi Metodologiya və İxtisaslaşdırma Şöbəsinin müdiri

IV

16:00-18:00

15

Gərayzadə Azər Əzizağa oğlu

Xüsusi Şöbənin  müdiri

V

14:00-18:00

16

Hüseynov Xalıqverdi Cəmil oğlu

Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamentinin direktoru

IV

16:00-18:00

17

Abbasov Söhrab Aydın oğlu

Meşələrin İnkişafı Departamentinin direktor əvəzi

II, V

16:00-18:00

18

Əlizadə Hikmət Samət oğlu

Bioloji Müxtəlifliyin Qorunması və Xüsusi Mühafizə Olunan Təbiət Ərazilərinin İnkişafı Departamentinin direktoru

I

15:00-16:00

19

Aslanov Azər Hidayət oğlu

Dövlət Ekspertiza İdarəsinin rəisi

II, V

14:00-16:00

20

 Həsənov Əkbər Bədəl oğlu

Milli Hidrometeorologiya Departamentinin direktoru

III
V

17:00-18:00

21

Səfərov Şahmirzə Şahbala oğlu

Milli Geoloji Kəşfiyyat Xidmətinin rəisi

I, V

17:00-18:00

22

Həsənov Rasim  Ağayar oğlu

Su Hövzələrində Bioloji Resursların Qorunması və Mühafizəsi Departamentinin direktoru  

II
IV

16:00-18:00

23

Həsənov Ərəstun Həsən oğlu

Ətraf Mühit üzrə Milli Monitorinq Departamentinin direktoru  

V

11:00-14:00

24

Cahangirov Nadir Sücəddin oğlu

Xəzər Kompleks Ekoloji Monitorinq İdarəsinin rəisi

IV

15:00-18:00

25

Əşrəfov Ramik Yunis oğlu

“Azərbaycan Yaşıllaşdırma və Landşaft Quruluşu” ASC-nin sədri

II, IV

17:00-18:00

26 

Əliyev Çingiz Sabir oğlu

Geodeziya və Kartoqrafiya üzrə Dövlət Agentliyinin rəis əvəzi

II, IV

10:00-12:00

27

Rəcəbov Əlişah Rəcəb oğlu

Bakı şəhər Ekologiya və Təbii Sərvətlər Departamentinin direktoru

V

15:00-17:00

28

Musayev Murad Qədim oğlu

Normativ və Texniki Normativ Hüquqi Aktlar üzrə Elmi Tətbiqi Mərkəzinin direktoru

III
V

16:00-17:00

29

Kərimova Ülkər Zeynal qızı

Ətraf Mühit və Təbii Sərvətlər üzrə Dövlət İnformasiya-Arxiv Fondunun rəisi

IV

17;00-18:00