Qəbul günləri

Azərbaycan Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər
 Nazirliyində 2021-ci il üçün vətəndaşların qəbul günləri

CƏDVƏLİ

 

 

Sıra

N

Soyadı, adı və

atasının adı

           Vəzifəsi

Qəbul vaxtı

gün

saat

1

Babayev Muxtar

Bahadur oğlu

Nazir

III

1600-dan

1700-dək

2

Əliyev Firdovsi

Şahmirzə oğlu

Nazir müavini

V

1600-dan

1800-dək

3

Kərimov Vüqar

Nəzir oğlu

Nazir müavini

 I

1600-dan

1800-dək

4

Hacıyev Rauf

Vahid oğlu

Nazir müavini

IV

1600-dan

1800-dək

5

Allahverdiyev Rəşad
Adadil oğlu

Aparat rəhbəri

II

1600-dan

1800-dək

6

Mütəllimov Faiq Namiq
oğlu

Ekoloji Siyasət Şöbəsinin

 müdir əvəzi

I

III

1600-dan

1800-dək

7

Kərimova Aynurə Arif 
qızı

Hüquq və insan resursları şöbəsinin müdiri

I

IV

1400-dan

1600-dək

8

Qarabağlı Emin

Arif oğlu

Beynəlxalq Əməkdaşlıq

Şöbəsinin müdiri

 III

 

1500-dan

1700-dək

9

İdayətov Samir Ayət oğlu

Daxili nəzarət və
audit Şöbəsinin müdiri

I

1600-dan

1700-dək

10

Orucov Nəciməddin

Nizami oğlu

Maliyyə və İqtisadiyyat

Şöbəsinin müdiri

V

1500-dan

1800-dək

11

Talıbov Rəfail Abas oğlu

Ümumi Şöbənin müdiri 

I-V

1000-dan

1800-dək

Fasilə

1300-dan

1400-dək

12

 

Texniki Təminat Şöbəsinin müdir əvəzi

IV

1600-dan

1800-dək

13

 

Xüsusi Şöbənin müdiri

V

1600-dan

1800-dək

14

Hüseynov Xalıqverdi

Cəmil oğlu

Ətraf Mühitin və Təbii Sərvətlərin Tənzimlənməsi Şöbəsinin müdiri

II

IV

1400-dan

1600-dək

15

Əbdulhəsənov Mütəllim

Əbduləziz oğlu

Su Ehtiyatlarının İdarə Edilməsi Şöbəsinin müdiri

V

1600-dan

1800-dək

16

Məmmədova Səyyarə

Məmmədhəsən qızı

Ekoloji Maarifləndirmə və İctimaiyyətlə Əlaqələr Şöbəsinin müdiri

  I

1400-dan

1800-dək

17

Əlizadə Hikmət

Samət  oğlu

Dövlət Ekoloji Təhlükəsizlik Xidmətinin rəisi 

II

IV

1600-dan

1800-dək

18

 

Meşələrin İnkişafı Xidmətinin

rəisi

II

V

1600-dan

1800-dək

19

Əliyev Firuddin

Zahid oğlu

Bioloji Müxtəlifliyin Qorunması Xidmətinin rəisi  

I

1500-dan

1600-dək

20

Tağıyeva Umayra

Rauf qızı

Milli Hidrometeorologiya Xidmətinin rəisi

III

V

1700-dan

1800-dək

21

Qənbərov Mirsalam

Böyükağa  oğlu

Dövlət Ekoloji Ekspertiza  Agentliyinin  İdarə Heyətinin sədri

II

V

1400-dan

1600-dək

22

Qurbanov Samir

Mansur oğlu

Dövlət Mineral Xammal Ehtiyatlarından İstifadə Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

V

1100-dan

1400-dək

23

Əliyev Əli

Məmməd oğlu

Milli Geoloji Kəşfiyyat Xidmətinin rəisi

I

V

1700-dan

1800-dək

24

Əşrəfov Ramik

Yunis oğlu

“Azərbaycan yaşıllaşdırma və landşaft quruluşu” ASC-nin sədri

II

IV

1700-dan

1800-dək

25

Mahmudov Nazim Üzeyir oğlu

Xəzər Kompleks Ekoloji Monitorinq İdarəsinin rəisi

 IV

1500-dan

1800-dək

26

İsmayılov Nazim

Sultan oğlu

“Geodeziya və Kartoqrafiya” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyətinin  direktoru

II

IV

1000-dan

1200-dək

27

 

Sahələrarası Nəqliyyat və Kompleks Mexaniki Təminat İdarəsinin direktoru

II

V

1600-dan

1800-dək

28

Raminə Abdullayeva Zakir qızı

“AzeLab” MMC-nin direktoru

II

1600-dan

1800-dək

Qeyd: Şəhid ailələri, müharibə veteranları istənilən gün növbədən kənar qəbul olunurlar.