Faydalı Bölmələr

Qəbul günləri

Azərbaycan Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin rəhbər işçilərinin qəbul günlərinin

C Ə D V Ə L İ

 

Soyadı, adı və atasının adı

Vəzifəsi

Qəbul vaxtı

gün

saat

 Babayev Muxtar Bahadur oğlu

 Nazir

III

16:00-17:00

 Əliyev Firdovsi Şahmirzə oğlu

 Nazir müavini

V

16:00-18:00

 Quliyev Novruz Məhəmməd oğlu

 Nazir müavini

I

16:00-18:00

 Hacıyev Rauf Vahid oğlu

 Nazir müavini

IV

16:00-18:00

 Kərimov Vüqar Nəzir oğlu

Aparat rəhbəri

II

16:00-18:00

 

Mustafayeva Tamilla Qurbanəli qızı

Ümumi Şöbənin müdiri

I-V

10:00-18:00 Fasilə 13:00-14:00

Səttar-zadə Rasim İsrafil oğlu

Ətraf Mühit Siyasəti, Ekoloji Vəziyyətin Təhlili və Qiymətləndirilməsi Şöbəsinin müdiri

I, III

16:00-18:00

Tağıyeva Umayra Rauf qızı

Ekoloji Maarifləndirmə və İctimaiyyətlə Əlaqələr Şöbəsinin müdiri

I

14:00-18:00

Şəkərəliyev Teymur Akif oğlu

Hüquq Məsələləri Şöbəsinin müdiri

I, IV

14:00-16:00

İsmayilov Nazim Sultan oğlu

Xidmət Sahələrinin Təşkili və Risklərin Qiymətləndirilməsi Şöbəsinin müdiri

II, IV

14:00-16:00

Orucov Nəciməddin Nizami oğlu

Maliyyə və İqtisadiyyat Şöbəsinin müdiri

V

15:00-18:00

Qarabağlı Emin Arif oğlu

Beynəlxalq Əməkdaşlıq Şöbəsinin müdiri

III

15:00-17:00

 

Məxfi Şöbənin  müdiri

V

14:00-18:00

Hüseynov Xalıqverdi Cəmil oğlu

Ətraf Mühitin Mühafizəsi Departamentinin direktoru

IV

16:00-18:00

Abbasov Söhrab Aydın oğlu

Meşələrin İnkişafı Departamentinin direktor əvəzi

II, V

16:00-18:00

Əlizadə Hikmət Samət oğlu

Bioloji Müxtəlifliyin Qorunması və Xüsusi Mühafizə Olunan Təbiət Ərazilərinin İnkişafı Departamentinin direktoru

I

15:00-16:00

Aslanov Azər Hidayət oğlu

Dövlət Ekspertiza İdarəsinin rəisi

II, V

14:00-16:00

Həsənov Əkbər Bədəl oğlu

Milli Hidrometeorologiya Departamentinin direktoru

III
V

17:00-18:00

Səfərov Şahmirzə Şahbala oğlu

Milli Geoloji Kəşfiyyat Xidmətinin rəisi

I, V

17:00-18:00

Həsənov Rasim  Ağayar oğlu

Su Hövzələrində Bioloji Resursların Qorunması və Mühafizəsi Departamentinin direktoru  

II
IV

16:00-18:00

Bağırov Ramal Valeh oğlu

Ətraf Mühit üzrə Milli Monitorinq Departamentinin direktoru  

V

11:00-14:00

Həsənov Ərəstun Həsənağa oğlu 

Xəzər Kompleks Ekoloji Monitorinq İdarəsinin rəisi

IV

15:00-18:00

Əşrəfov Ramik Yunis oğlu

“Azərbaycan Yaşıllaşdırma və Landşaft Quruluşu” ASC-nin sədri

II, IV

17:00-18:00

Əliyev Çingiz Sabir oğlu

Geodeziya və Kartoqrafiya üzrə Dövlət Agentliyinin rəis əvəzi

II, IV

10:00-12:00

Rəcəbov Əlişah Rəcəb oğlu

Bakı şəhər Ekologiya və Təbii Sərvətlər Departamentinin direktoru

V

15:00-17:00

Musayev Murad Qədim oğlu

Normativ və Texniki Normativ Hüquqi Aktlar üzrə Elmi Tətbiqi Mərkəzinin direktoru

III
V

16:00-18:00

Kərimova Ülkər Zeynal qızı

Ətraf Mühit və Təbii Sərvətlər üzrə Dövlət İnformasiya-Arxiv Fondunun rəisi

IV

17;00-18:00